O nás

Milí priatelia, zákazníci,
vítame vás na našom krásnom e-shope žltá-stolička. Všetko, čo Váš domov potrebuje nájdete jedine u nás! Váš domov je to najdôležitejšie, čo Vaša rodina potrebuje a preto v našej ponuke nájdete všetko! Od nábytku, cez bytové doplnky a záhradný nábytok, aby bol Váš domov dokonalý.

Vaše pohodlie je pre nás veľmi dôležité, preto Vám ponúkame kvalitné sedacie súpravy, pohovky, kreslá a postele! S nami zariadiť obývačku, spáľňu, kúpeľňu, detskú alebo chodbu bude hračka. Najnovšie trendy, za najlepšie ceny, čo viacej si môžete priať?

Nesmú chýbať ani pomocníci – lampy, koberce, obrazy, zrkadlá a kvetináče. Aj záhrada bude s nami zábavou! V širokej škále ponúkame záhradný nábytok, závesné hojdacie kreslá a záhradné stany.

V čom sme iní?

V tejto skupinke radi uvítame fotky Vašich interiérov vyskladaných z nábytkov, ktoré ste si objednali práve u nás, taktiež Vám budeme pridávať praktické rady a tipy, ako si zariadiť. Váš domov a najmä sa veľmi potešíme Vašim reakciám a spätným väzbám

Spolupracujeme s firmou CREATIVE INTERIORS ktorá vám vyrobí kuchynskú linku na mieru a vy za to získate zľavu na všetky naše produkty. Doprajte si maximálne komfortný a luxusný domov za rozumné peniaze, pretože domov dokáže urobiť rodinu silnejšou a šťastnejšou.